Taniec towarzyski


Nasza Akademia Tańca Bravo oferuje zajęcia taneczne dla dzieci już od 4. roku życia. Lekcje taneczne są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania i są dopasowane do potrzeb konkretnej kategorii wiekowej – 4-6 oraz 7-9.Na tych zajęciach dodatkowo są prowadzone inne zajęcia: np. podstawy tańca klasycznego, elementy rozciągania, podstawy akrobatyki, zajęcia umuzykalniające, zabawy taneczne, co pomaga uczniom wkroczyć w niezapomniany świat tańca.Taniec towarzyski to niesamowita mieszanka nie tylko stylów, ale także rytmów i emocji, ponieważ przedstawia aż 10 tańców, w których tancerz może przeżyć różne historie oraz nastroje.Na tych zajęciach Twoje dziecko nauczy się podstaw tańców standardowych (walc angielski, quick step, tango, walc wiedeński, foxtrot) oraz latynoamerykańskich (cha cha, jive, samba, rumba, paso doble).

IllustrationCennik

Pierwsza lekcja darmowa

  • Grupa 6 - 8 lat

    zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 min

    200 zł
    ms

Grafik zajęć

Wtorek

Towarzyski

16:30 - 17:30

Czwartek

Towarzyski

16:30 - 17:30

Zajęcia prowadzą

Illustration

Jana Słobodian

założycielka Akademii Tańca Bravo, certyfikowany instruktor tańca Polskiej Akademii Kultury i Sportu, magister kulturoznawstwa w zakresie zarządzania instytucjami kultury, filolog polski, magister nauk humanistycznych.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako choreograf. W Rzeszowie pracowała między innymi w Rzeszowskiej Akademii Muzyki, Rzeszowskim Domu Kultury oraz Centrum Sztuki Wokalnej.
Specjalizuje się w tańcach nowoczesnych, towarzyskich oraz ludowych ukraińskich. Wielokrotnie występowała na ukraińkich scenach tanecznych, zarówno w formie konkursowej, jak i estradowej, posiada także doświadczenie sędziowskie. Nieustannie doskonali swój warsztat, poszerza go o nowe kierunki taneczne.
W Akademii Jana Słobodian prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i towarzyskiego, a także udziela lekcji indywidualnych. Uwielbia pracę z dziećmi, pomaga w spełnieniu ich marzeń tanecznych i pragnie, aby każdy z jej uczniów odnalazł radość w ruchu.

Illustration

Magdalena Szałwicka

Choreografka z dwudziestoletnim doświadczeniem tanecznym. Trenując taniec towarzyski, uzyskała najwyższą ogólnopolską klasę taneczną A. Następnie doświadczenie zdobywała, tańcząc w Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma w Warszawie. Jest inicjatorką różnorodmych wydarzeń związanych z tańcem. Swoją pasję przekazuje, prowadząc zajęcia w sposób przystępny dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z ruchem.
W Akademii Magdalena Szałwicka prowadzi gorące zajęcia z Latino-solo, a każda pani, która trafi do niej na zajęcia, odkryje swoje wewnętrzne pokłady kobiecości.


Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Czekajscie na wiadomość od nas

Can't send form.

Please try again later.

Adres

Galeria EUROPA II
al. Józefa Piłsudskiego 34 (1 piętro), Rzeszów

Contacts

+48 728 910 219 (WhatsApp)moc.liamg%40ovarbacnataimedaka