Nasz zespół

Illustration

Jana Słobodian

założycielka Akademii Tańca Bravo, certyfikowany instruktor tańca Polskiej Akademii Kultury i Sportu, magister kulturoznawstwa w zakresie zarządzania instytucjami kultury, filolog polski, magister nauk humanistycznych.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako choreograf. W Rzeszowie pracowała między innymi w Rzeszowskiej Akademii Muzyki, Rzeszowskim Domu Kultury oraz Centrum Sztuki Wokalnej.
Specjalizuje się w tańcach nowoczesnych, towarzyskich oraz ludowych ukraińskich. Wielokrotnie występowała na ukraińkich scenach tanecznych, zarówno w formie konkursowej, jak i estradowej, posiada także doświadczenie sędziowskie. Nieustannie doskonali swój warsztat, poszerza go o nowe kierunki taneczne.
W Akademii Jana Słobodian prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i towarzyskiego, a także udziela lekcji indywidualnych. Uwielbia pracę z dziećmi, pomaga w spełnieniu ich marzeń tanecznych i pragnie, aby każdy z jej uczniów odnalazł radość w ruchu.

Illustration

Magdalena Szałwicka

Choreografka z dwudziestoletnim doświadczeniem tanecznym. Trenując taniec towarzyski, uzyskała najwyższą ogólnopolską klasę taneczną A. Następnie doświadczenie zdobywała, tańcząc w Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma w Warszawie. Jest inicjatorką różnorodmych wydarzeń związanych z tańcem. Swoją pasję przekazuje, prowadząc zajęcia w sposób przystępny dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z ruchem.
W Akademii Magdalena Szałwicka prowadzi gorące zajęcia z Latino-solo, a każda pani, która trafi do niej na zajęcia, odkryje swoje wewnętrzne pokłady kobiecości.

Illustration

Maja Szelc

Od najmłodszych lat związana z tańcem. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w Dziecięco-Młodzieżowym Zespole „Kleks” i Zespole Tańca Współczesnego „Strecz” przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Wraz z zespołem odniosła spore sukcesy - zdobyła kilkukrotnie nagrodę Grand Prix na różnych festiwalach w Polsce. Aktualnie tańczy w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Rzeszowskiego „Resovia Saltans”.
Na co dzień zajmuje się techniką tańca ludowego oraz współczesnego. Na swoim koncie ma wiele występów scenicznych, konkursów i przeglądów tanecznych, zarówno z zespołem, jak i solo.
W ciągu 14 lat nauki brała udział w licznych warsztatach tanecznych oraz szkoleniach z różnych dziedzin tańca. Od ponad 6 lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, w różnych grupach wiekowych.

Illustration

Weronika Szewczyk

Taniec to dla niej największa pasja od dziecka. Uczęszczała na zajęcia taneczne w Domu Kultury oraz w amatorskim zespole tańca w Dębicy. Wielokrotnie występowała na scenie, gdzie zdobywała nagrody z zespołem jak i za solowe występy i duety. Zarówno w przeszłości jak i teraz bierze udział w warsztatach i zajęciach tanecznych z różnych stylów tańca aby rozwijać siebie. Hip hop i taniec nowoczesny to style w których najlepiej się odnajduje.
Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywa min. pracując w Rzeszowskim Domu Kultury i w przedszkolach na terenie Rzeszowa. W Akademii Tańca Bravo prowadzi zajęcia Hip Hop oraz High Heels.

Illustration

Natalia Mrozek

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Zaczynała od tańca towarzyskiego, następnie przez 10 lat trenowała akrobatykę sportową i 6 lat należała do formacji
w zespole tańca Flash Dance. Natalia posiada doświadczenie z zakresu śpiewu oraz gry na pianinie. Od 10 lat jest uczennicą szkoły muzycznej. Wielokrotnie uczestniczyła w konkursach i występach estradowych. W Akademii Tańca Bravo prowadzi zajęcia Mini Kids 3-4 lata i udziela lekcji z akrobatyki dla grup Show Dance.

Chcesz dolączyć się do naszej ekipy?Zgloś się

wybrać plik

Dziękujęmy za zgłoszenie


Can't send form.

Please try again later.