Show Dance


Nasza Akademia Tańca Bravo oferuje zajęcia taneczne dla dzieci już od 4. roku życia. Lekcje taneczne są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania i są dopasowane do potrzeb konkretnej kategorii wiekowej – 4-6, 7-9 oraz 10-14 lat. Na tych zajęciach dodatkowo są prowadzone inne zajęcia: np. podstawy tańca klasycznego, elementy rozciągania, podstawy akrobatyki, zajęcia umuzykalniające, zabawy taneczne, co pomaga uczniom wkroczyć w niezapomniany świat tańca.Taniec Show Dance to niesamowita mieszanka różnych stylów tanecznych. Uczniowie mają możliwość poznać elementy takich stylów, jak hip hop, disco, taniec jazzowy taniec klasyczny, które otworzą im drogę taneczną i wzbogacą taneczne umiejętności. Poprzez naukę różnych technik tanecznych każde dziecko znajdzie coś dla siebie, rozwinie poczucie rytmu, koordynację ruchową oraz otworzy się na wrażliwość muzyczną.

Illustration


Cennik

Pierwsze zajęcie jest darmowe

 • Grupa 4 - 6 lat

  zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 min

  200zł
  ms
 • 1

  Grupa 7 - 9 lat

  zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min

  240zł
  ms
 • Grupa 10 - 15 lat

  zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min

  240zł
  ms

Grafik zajęć

Środa

Show dance

16:30 - 17:30

Piątek

Show Dance

16:30 - 17:30

Środa

Show dance

17:30 - 19:00

Piątek

Show dance

17:30 - 19:00

Wtorek

Show dance

17:30 - 19:00

Czwartek

Show dance

17:30 - 19:00

Illustration

Zajęcia prowadzi

Jana Słobodian

założycielka Akademii Tańca Bravo, certyfikowany instruktor tańca Polskiej Akademii Kultury i Sportu, magister kulturoznawstwa w zakresie zarządzania instytucjami kultury, filolog polski, magister nauk humanistycznych.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako choreograf. W Rzeszowie pracowała między innymi w Rzeszowskiej Akademii Muzyki, Rzeszowskim Domu Kultury oraz Centrum Sztuki Wokalnej.
Specjalizuje się w tańcach nowoczesnych, towarzyskich oraz ludowych ukraińskich. Wielokrotnie występowała na ukraińkich scenach tanecznych, zarówno w formie konkursowej, jak i estradowej, posiada także doświadczenie sędziowskie. Nieustannie doskonali swój warsztat, poszerza go o nowe kierunki taneczne.
W Akademii Jana Słobodian prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i towarzyskiego, a także udziela lekcji indywidualnych. Uwielbia pracę z dziećmi, pomaga w spełnieniu ich marzeń tanecznych i pragnie, aby każdy z jej uczniów odnalazł radość w ruchu.Galeria


Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Can't send form.

Please try again later.

Addres

Galeria EUROPA II
al. Józefa Piłsudskiego 34 (1 piętro), Rzeszów

Contacts

+48 728 910 219 (WhatsApp)moc.liamg%40ovarbacnataimedaka