Kurs pierwszego tańca

Illustration


Pierwszy taniec to niesamowite przeżycie dla każdej pary, dlatego naszym zadaniem jest stworzenie takiej choreografii, aby zakochani czuli się wyjątkowo, swobodnie oraz pewni siebie. Na naszych zajęciach indywidualnych dostusujemy choreografię do Waszych potrzeb i oczekiwań, a także pomożemy w wyborze muzyki.

Cennik

 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  1 lekcja

  1 godzina

  140zl
  za lekcje
 • 4 lekcji

  4 godzin

  130zl
  za lekcje
 • 8 lekcji

  8 godzin

  125zl
  za lekcje

Zajęcia prowadzą

Illustration

Jana Słobodian

założycielka Akademii Tańca Bravo, certyfikowany instruktor tańca Polskiej Akademii Kultury i Sportu, magister kulturoznawstwa w zakresie zarządzania instytucjami kultury, filolog polski, magister nauk humanistycznych.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako choreograf. W Rzeszowie pracowała między innymi w Rzeszowskiej Akademii Muzyki, Rzeszowskim Domu Kultury oraz Centrum Sztuki Wokalnej.
Specjalizuje się w tańcach nowoczesnych, towarzyskich oraz ludowych ukraińskich. Wielokrotnie występowała na ukraińkich scenach tanecznych, zarówno w formie konkursowej, jak i estradowej, posiada także doświadczenie sędziowskie. Nieustannie doskonali swój warsztat, poszerza go o nowe kierunki taneczne.
W Akademii Jana Słobodian prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i towarzyskiego, a także udziela lekcji indywidualnych. Uwielbia pracę z dziećmi, pomaga w spełnieniu ich marzeń tanecznych i pragnie, aby każdy z jej uczniów odnalazł radość w ruchu.

Illustration

Magdalena Szałwicka

Choreografka z dwudziestoletnim doświadczeniem tanecznym. Trenując taniec towarzyski, uzyskała najwyższą ogólnopolską klasę taneczną A. Następnie doświadczenie zdobywała, tańcząc w Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma w Warszawie. Jest inicjatorką różnorodmych wydarzeń związanych z tańcem. Swoją pasję przekazuje, prowadząc zajęcia w sposób przystępny dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z ruchem.
W Akademii Magdalena Szałwicka prowadzi gorące zajęcia z Latino-solo, a każda pani, która trafi do niej na zajęcia, odkryje swoje wewnętrzne pokłady kobiecości.Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Czekajscie na wiadomość od nas

Can't send form.

Please try again later.

Adres

Galeria EUROPA II
al. Józefa Piłsudskiego 34 (1 piętro), Rzeszów

Contacts

+48 728 910 219 (WhatsApp)moc.liamg%40ovarbacnataimedaka