Latino Solo

Na tych gorących zajęciach Latino-solo nauczymy Cię tańczyć salsę, bachatę, rumbę, sambę, jive oraz cha-cha-cha i sprawimy, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda parkietu. Uczymy od podstaw, więc stres możesz zostawić w domu, а ze sobą zabrać tylko uśmiech i dobry nastrój. Zapraszamy Panie w każdym wieku. Tu poznasz swoje ciało, nabierzesz pewności siebie i poczujesz, że taniec przynosi radość.Co zabrać ze sobą: obuwie zmienne - mile widziane buty do tańca towarzyskiego lub skarpetki, spódnica lub spodnie, w których można wygodnie się poruszać.

Illustration

Grafik zajęć

Pierwsze zajęcie jest darmowe

Poniedziałek

Grupa Latino od podstaw

17:30-18:30

Grupa Latino zaawansowana

18:30-19:30

Czwartek

Grupa Latino zaawansowana

19:00 - 20:00

Gallery

Illustration

Zajęcia prowadzi

Magdalena Szałwicka

Choreografka z dwudziestoletnim doświadczeniem tanecznym. Trenując taniec towarzyski, uzyskała najwyższą ogólnopolską klasę taneczną A. Następnie doświadczenie zdobywała, tańcząc w Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma w Warszawie. Jest inicjatorką różnorodmych wydarzeń związanych z tańcem. Swoją pasję przekazuje, prowadząc zajęcia w sposób przystępny dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z ruchem.
W Akademii Magdalena Szałwicka prowadzi gorące zajęcia z Latino-solo, a każda pani, która trafi do niej na zajęcia, odkryje swoje wewnętrzne pokłady kobiecości.Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Czekajscie na wiadomość od nas

Can't send form.

Please try again later.

Adres

Galeria EUROPA II
al. Józefa Piłsudskiego 34 (1 piętro), Rzeszów

Contacts

+48 728 910 219 (WhatsApp)moc.liamg%40ovarbacnataimedaka