Taniec Jazzowy

Taniec jazzowy - gatunek składający się z elementów baletu, tańca modern oraz show dance. Na tych zajęciach uczniowie poznają technikę tańca wykorzystywaną w różnego rodzaju musicalach, udoskonalą poczucie rytmu jak również zbudują swoją pewność siebie poprzez taniec. Zajęcia będą zwierały elementy takie jak: technika, choreografia oraz rozciąganie.

Cennik

 • Dab

  Grupa 13 - 17

  zajęcia 1 raz w tygodniu po 60 min

  160zł
  ms
 • Grupa 18 +

  zajęcia 1 raz w tygodniu po 60 min

  160zł
  ms
Illustration

Zajęcia prowadzi

Maja Szelc

Od najmłodszych lat związana z tańcem. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w Dziecięco-Młodzieżowym Zespole „Kleks” i Zespole Tańca Współczesnego „Strecz” przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Wraz z zespołem odniosła spore sukcesy - zdobyła kilkukrotnie nagrodę Grand Prix na różnych festiwalach w Polsce. Aktualnie tańczy w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Rzeszowskiego „Resovia Saltans”.
Na co dzień zajmuje się techniką tańca ludowego oraz współczesnego. Na swoim koncie ma wiele występów scenicznych, konkursów i przeglądów tanecznych, zarówno z zespołem, jak i solo.
W ciągu 14 lat nauki brała udział w licznych warsztatach tanecznych oraz szkoleniach z różnych dziedzin tańca. Od ponad 6 lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, w różnych grupach wiekowych..


Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Can't send form.

Please try again later.

Addres

Galeria EUROPA II
al. Józefa Piłsudskiego 34 (1 piętro), Rzeszów

Contacts

+48 728 910 219 (WhatsApp)moc.liamg%40ovarbacnataimedaka