HighHeels

Illustration

То роłączenie różnych rodzajów tanca, takich jak Jazz-funk, HipHop Vogue, Latina, Burlesque, Dancehall w jeden energiczny і seksowny taniec na obcasach. Charakterestyczne dla tego rodzaju są płynne i kobiece ruchy wykonywane na obcasach. U nas poznacz podstawy rozciągania, nauczysz się tańczyć na podłodze oraz otworzysz się na improvizacje. Dodatkowo taniec ten wzmacnia uda, brzuch, pośladki i plecy. Główną zaletą tańczenia High Heels jest to, że właśnie tu uwolnisz swoje emocje i poznasz siebie z nowej strony.Co zabrać ze sobą: skarpetki, buty na obcasach z wyższym zapięciem (trzymającym kostkę), strój wygodny do poruszania się, mile widziane dopasowane leginsy i top.

IllustrationCennik

Pierwsze zajęcie jest darmowe

  • Grupa 18+

    zajęcia 1 razy w tygodniu po 60 min

    160 zł
    ms

Grafik zajęć

Wtorek

High Heels

19:00 - 20:00Illustration

Zajęcia prowadzi

Jana Słobodian

założycielka Akademii Tańca Bravo, certyfikowany instruktor tańca Polskiej Akademii Kultury i Sportu, magister kulturoznawstwa w zakresie zarządzania instytucjami kultury, filolog polski, magister nauk humanistycznych.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako choreograf. W Rzeszowie pracowała między innymi w Rzeszowskiej Akademii Muzyki, Rzeszowskim Domu Kultury oraz Centrum Sztuki Wokalnej.
Specjalizuje się w tańcach nowoczesnych, towarzyskich oraz ludowych ukraińskich. Wielokrotnie występowała na ukraińkich scenach tanecznych, zarówno w formie konkursowej, jak i estradowej, posiada także doświadczenie sędziowskie. Nieustannie doskonali swój warsztat, poszerza go o nowe kierunki taneczne.
W Akademii Jana Słobodian prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i towarzyskiego, a także udziela lekcji indywidualnych. Uwielbia pracę z dziećmi, pomaga w spełnieniu ich marzeń tanecznych i pragnie, aby każdy z jej uczniów odnalazł radość w ruchu.


Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Can't send form.

Please try again later.

Adres

Galeria EUROPA II
al. Józefa Piłsudskiego 34 (1 piętro), Rzeszów

Contacts

+48 728 910 219 (WhatsApp)moc.liamg%40ovarbacnataimedaka